Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV от компании Компания Электромотор - фото 1
30 600 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером по Киеву
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Вас приветствует Интернет магазин компании Электромотор, город Киев. 

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-15 000 стандартного HV - якісне обладнання від надійного від відчисленого виробника. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером всієї продукції бренду Укртехнологія на території України, ми продаємо тільки 100 відсотків оригінального товару. На цю модель стабілізатора напруження поширюється офіційна гарантія і сервіс від компанії-провідника, термін гарантійного сервісу - 60 місяців. Всі товари вже є в наявності на нашому складі в місті Києві, ми доставляємо замовлення на всі регіони нашої країни.

Базова модель можна знайти тут - НСН-15 000 стандартний  

На нашому офіційному каналі доступний короткий відеообзор роботи даної моделі стабілізатора напруження, рекомендується уважно подивіться:

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-15 000 стандартних HV - модель з професійної лінійки, може успішно працювати майже з будь-якими електричними пристроями. Прилад створює стабілізацію напруги в однофазній мережі до рівня 220 Вольт, при цьому максимальне відхилення від норми не буде перевищувати 3%. Робочі навантаження на вхід до пристрою складає від 180 до 20 Вольт, але якщо він перевищить 310 Вольт, то спрацює спеціальна захисна система і пристрій відключиться в автоматичному режимі. Аппарат має 16 сходинок автоматично регулювання.

За допомогою зручних автоматів Ви легко зможете увімкнути або вимкнути пристрій:

Дві кнопки відповідають за керування меню на дисплеї стабілізатора:

Основні функціональні особливості стабілізатора напруженості Укртехнології НСН-15000 стандартних HV:

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV Просте з’ єднання з мережею. Прилад можна легко змонтувати за допомогою клемних з’ єднань на задній частині пристрою. Клемми фази поділені для вхідних і вихідних мереж, а клема з нуль залишається спільною.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV Система активного охолодження. Щоб запобігти можливому перегріванню внутрішніх частин і компонентів пристрою під час роботи, виробник виготовляв стабілізатор системи активного повітряного охолодження.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV Робота в транзитному режимі. Щоб змінити стабілізатор у режим транзиту, його спочатку слід вимкнути, після цього перевести спеціальний перемикач у потрібне положення. Під час роботи в транзитному режимі не відбувається стабілізації напруги, а на виході пристрою подається вхідний струм без змін.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV Цифровий ЖК-дисплей. Аппарат оснащений цифровим ЖК-дислеєм, на ньому в режимі реального часу показано інформацію про поточний вхідний і вихідний стрес. Екран розташовано на лицьовій панелі приладу.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-15000 Standard HV Відчиня для вентиляції. Корпус стабілізатора напруженості зроблений з твердого металевого сплаву, він надійно захищає пристрій від пошкоджень. На корпусі є отвори для вентиляції повітря.

До комплекту поставки моделі входять: стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-15000 стандартного HV, активний вентилятор, клемні зв'язки, керівництво з експлуатації, гарантійний аркуш, картонна упаковка.

Доставка замовлень по всій території України користується послугами різних транспортних перевезень, які можна доставляти кур’єрською доставкою по всьому місті Києві.

Переваги стабілізатора напруженості Укртехнологія НСН-15 000 стандартних HV Вас зрадіють і Ви 100% будете задоволені придбанням цього обладнання.

 


Цена на товар не окончательная! Торгуйтесь! 

Звоните!  Уступим  каждому покупателю!

Характеристики

Код товара
Standard НСН-15000 HV
Страна производства
Украина
Тип
симисторные
Количество фаз
однофазные
Производитель
Укртехнологія
Исполнение
настенный
Рабочий диапазон входных напряжений
180-290 В
Рабочий диапазон выходных напряжений
219-226 В
Количество ступеней стабилизации
16
Температура срабатывания тепловой защиты
105 С