Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ от компании Компания Электромотор - фото 1
30 650 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером по Киеву
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Вас приветствует Интернет магазин компании Электромотор, город Киев. 

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-20000 Optimum LV+ - найпотужніша модель у всій серії. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером всіх товарів бренду Укртехнологія в усіх регіонах нашої країни, ми продаємо тільки 100% оригінального продукту. На цю модель стабілізатора напруження поширюється офіційна гарантія і служба від заводу-провідника, термін гарантійного обслуговування - 5 років. Всі товари вже є в наявності на нашому складі в місті Києві, ми доставляємо замовлення по всій території України.

За посиланням нижче Ви можете переглянути повний каталог стабілізаторів нашого інтернет-магазинів і підібрати собі модель з необхідними технічними характеристиками:

На нашому офіційному каналі доступний невеликий відеообзор роботи даної моделі стабілізатора напруження, рекомендується уважно переглянути:

,

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-20000 Optimum LV+ використовується для вирівнювання вхідного однофазного напруження до рівня 220 Вольт, відхилення від норми не перевищує 5 %, при цьому на пристрій може діяти електричний струм з навантаженням у діапазоні від 105 до 225 Вольт. Аппарат частіше використовується в офісних будівлях, магазинах, складах, громадських закладах та інших об’єктах. Максимальна потужність цієї моделі стабілізатора дорівнює 20 000 вт. Пристрій має 12 сходинок автоматичного регулювання.

Корпус стабілізатора напруженості зроблений з міцного металевого сплаву, поверхня має антикорозійне покриття:

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+

Поверхня корпуса має спеціальні отвори для вентиляції повітря:

,

Основні функціональні особливості стабілізатора напруженості Укртехнологія НСН-20000 Optimum LV+:

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ ЖК-ИндіКА напруженості. Стабілізатор оснащений ЖК-дискацією поточного рівня вхідних і вихідних напруги. ЖК-дислей розміщений на передній панелі пристрою.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ Перемикання режимів роботи. Аппарат може працювати в одному з двох доступних режимів роботи: стабілізації та транзиту. Під час роботи в транзитному режимі на вихідну мережу надається вхідний стрес без будь - яких змін.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ Потужний електричний вентилятор. Щоб запобігти можливому перегріванню внутрішніх деталей і елементів пристрою, на стабілізаторі встановлено потужний електричний вентилятор, який є частиною системи активного повітряного охолодження.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ Просте і зручне управління. За включення і вимикання стабілізатора напруги відповідають два автомати на бічній межі пристрою. Позиція автоматів має чіткий і зрозумілий для користувача знак.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Optimum LV+ Клемні з’ єднання. Клемні з’ єднання використовуються для з’ єднання стабілізатора до вхідних і вихідних мереж. Фаза на вхід і вихід мають окремі клеми, а клема нуль загальна для вхідних і вихідний мереж.

До комплекту поставки моделі входять: стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-20000 Optimum LV+, активний вентилятор, клемні зв'язки, керівництво користувача, гарантійний талон, картонна упаковка.

Доставка замовлень по всій території України здійснюється за допомогою різних транспортних перевезень, які можна доставляти кур’єрською доставкою на будь - яку адресу міста Києва.

Переваги стабілізатора напруженості Укртехнологія НСН-20000 Optimum LV+ Вас зрадіють і Ви 100% будете задоволені придбанням цього обладнання.

,

,


Цена на товар не окончательная! Торгуйтесь! 

Звоните!  Уступим  каждому покупателю!

Характеристики

Код товара
Optimum НСН-20000 LV+
Страна производства
Украина
Тип
симисторные
Количество фаз
однофазные
Производитель
Укртехнологія
Исполнение
настенный
Рабочий диапазон входных напряжений
105-225 В
Рабочий диапазон выходных напряжений
209-231 В
Количество ступеней стабилизации
12
Температура срабатывания тепловой защиты
105 С