Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Infinity

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Infinity

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-20000 Infinity от компании Компания Электромотор - фото 1
35 300 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером по Киеву
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Вас приветствует Интернет магазин компании Электромотор, город Киев. 

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity - найпотужніша модель у всій серії виробника. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером всієї продукції бренду Укртехнологія на всій території України, ми продаємо 100 % оригінальний товар. На дану модель стабілізатора напруги поширюється офіційна гарантія та сервіс від компанії-виробника, термін гарантійного сервісу становить 60 місяців. Всі товари вже є в наявності на нашому складі в місті Києві, ми доставляємо замовлення в усі регіони нашої країни.

Ознайомитися з повним каталогом стабілізаторів напруги нашого інтернет-магазину Ви зможете на сайті за посиланням нижче:

https://electromotor.kiev.ua/products/stabilizatory-regulyatory-napryazheniya-c6010/

На нашому офіційному каналі доступний невеликий відеоогляд роботи аналогічного обладнання, рекомендуємо уважно ознайомитися:

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity - апарат професійного класу, максимальна потужність якого при навантаженні становить 20000 Вт. На прилад надходить однофазний електричний струм з напругою в межах від 115 до 275 Вольт, він виробляє його стабілізацію до рівня 220 Вольт, відхилення від цього значення не буде перевищувати 5 %. Якщо вхідна напруга перевищить 295 Вольт, то відбудеться відключення пристрою в автоматичному режимі. На стабілізаторі встановлено 16 ступенів автоматичного регулювання з кроком в 10 Вольт.

Потужний електричний вентилятор використовується для охолодження пристрою під час роботи:

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity

На металевому корпусі стабілізатора напруги розташовані вентиляційні отвори:

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity

Основні функціональні особливості стабілізатора напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity:

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity РК-індикація напруги. Вхідна і вихідна напруга, а так само сила струму відображаються в режимі реального часу на цифровому монохромному дисплеї, який розташований на передній панелі пристрою.
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity Захист від підвищеної напруги. Стабілізатор оснащений захистом від підвищеної напруги, якщо напруга вхідного електричного струму перевищить показник 295 Вольт, то відбудеться відключення пристрою в автоматичному режимі.
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity Два режими роботи. Апарат може працювати в одному з двох доступних режимів: стабілізації і транзиту. При роботі в транзитному режимі не проводиться стабілізації напруги, а на вихід пристрою надходить вхідний струм без змін.
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity Клемні роз'єми. Клемні використовуються роз'єми для підключення приладу до електричної мережі. Клеми з фазою роздільні для вхідний і вихідний мереж, а клема з нулем загальна.
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity Кнопки навігації по меню. Для навігації по меню пристрою необхідно скористатися двома зручними кнопками на бічній грані стабілізатора, кожна кнопка має чітку і зрозумілу маркування.

В комплект поставки моделі входять: стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity, активний вентилятор, клемні з'єднання, інструкція з експлуатації, гарантійний лист, картонна упаковка.

Доставка замовлень по всій території України здійснюється з допомогою різних транспортних послуг перевізників, можлива кур'єрська доставка по всьому місту Києву.

Переваги стабілізатора напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity Вас приємно порадують і Ви 100% залишитеся задоволені придбанням даного обладнання.

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity

Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity

 


Цена на товар не окончательная! Торгуйтесь! 

Звоните!  Уступим  каждому покупателю!

Характеристики

Код товара
Infinity НСН-20000
Страна производства
Украина
Тип
тиристорный
Количество фаз
однофазные
Производитель
Укртехнологія
Исполнение
настенный
Рабочий диапазон входных напряжений
115-275 В
Рабочий диапазон выходных напряжений
210-230 В
Количество ступеней стабилизации
16
Температура срабатывания тепловой защиты
105 С