Перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B

Перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B

Перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B ##от компании## Компания Электромотор - ##фото## 1
8 666,80 ₴
Хит продаж
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером по Киеву
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)

Описание

Вас приветствует Интернет магазин компании Электромотор, город Киев. 

Перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B - це нова бюджетна серія скалярних мікро-перетворювачів, які випускаються всесвітньо відомою китайською компанією INVT. Метою застосування, яких, є не лише управління асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором, але і в значній мірі економія електроенергії в системах опалення та кондиціонування. Областю застосування є системи вентиляції, насосне обладнання, верстати невеликої потужності, і багато іншого обладнання, яке необхідно плавно запустити і, потім плавно регулювати частоту обертання електродвигуна.

 У комплект поставки входить знімна панель управління, яка дозволяє запрограмувати перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B на необхідні оператору режими роботи, ввести основні дані електродвигуна для оптимізації процесу енергоспоживання. А так само служить для обміну інформацією між частотним перетворювачем і користувачем, крім цього дисплей за допомогою виносного кабелю може дистанційно підключаться до перетворювача частоти, а через адаптер USB-RS перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B можна підключити до персонального комп'ютера.

 При монтажі необхідно врахувати, що перетворювач частоти INVT GD10-2R2G-S2-B в роботі нагрівається до істотних температур, тому потрібно передбачити достатній простір для охолоджуючого потоку повітря і вентиляції. Більш детальна інформація з монтажу та підключення знаходиться в керівництві з експлуатації.

 Для замовлення або отримання консультації по перетворювачю частоти INVT GD10-2R2G-S2-B звертайтеся до менеджерів Компанії Електромотор за телефоном у Києві 044-5-000-888.


Цена на товар не окончательная! Торгуйтесь! 

Звоните!  Уступим  каждому покупателю!

Характеристики

Производитель
INVT Electric
Страна производства
Китай
Тип
преобразователь частоты и числа фаз
Вид
фазовые (на переменном токе)
Сфера применения
для электродвигателей
Способ управления
управляемые
Тип схем
трёхфазные
Напряжение на входе
220 В
мощность
2,2 кВт
степень защиты
IP20
выходной ток
11 А
перегрузочная способность за мин.
150 %