Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV від компанії Компанія Єлектромотор - фото 1
15 600 ₴
В наявності

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Самовивіз
Доставка курьером по Киеву
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Банківська картка (Liqpay)

Опис

Вас приветствует Интернет магазин компании Электромотор, город Киев. 

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV - нова розробка якісного відтінкового виробника. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером всієї продукції бренду Укртехнологія в усіх регіонах України, ми продаємо тільки 100% оригінального товару. На цю модель стабілізатора напруження поширюється офіційна гарантія і сервіс від компанії-провідника, термін гарантійного сервісу - 60 місяців. Вся продукція вже є у нас на складі в місті Києві, ми доставляємо замовлення по всій території нашої країни.

Повний каталог стабілізаторів напруженості нашого інтернет-магазину Ви можете переглянути на нашому сайті по посиланню нижче:

Рекомендуємо також переглянути невеличкий відеообзор роботи цієї моделі, тільки на нашому офіційному каналі:

Стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV - пристрій професійного рівня, розрахований на роботу в однофазних мережах змінного струму з підвищеним напруженням. Потужність приладу при максимальному навантаженні становить не менше 9000 кВа, а максимальний вхідний струм може становити до 44 Ампер. На прилад потрапляє напруга в межах від 175 до 295 Вольт, відбувається його стабілізація до рівня 220 Вольт, максимальне відхилення від стандартного значення не перевищує 5% в обох напрямках. Пристрій має компактні габарити і важить лише 21 кілограм.

Пристрій має чудові, як для свого класу, технічні характеристики:

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV

Поверхня корпусу стабілізатора напруженості пофарбована порошковою фарбою, має антикорозійне покриття:

Основні функціональні особливості стабілізатора напруженості Укртехнології НСН-9000 Optimum HV:

Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV Роз' єднані для з' єднання з мережею. Для з’ єднання мережевого провідника до вхідних і вихідних мереж використовуються спеціальні з’ єднання, роз'єднуємо нуль, а роз'єми фази розділені.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV Могутня система охолодження. Аппарат укомплектований потужним електричним вентилятором, він запобігає можливому перегріванню деталей та елементів стабілізатора стресу під час його роботи.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV Два режими роботи. Аппарат може функціонувати в одному з двох можливих режимів роботи: транзиті і стабілізації. При увімкненому транзитному режимі не відбувається стабілізації напруги, а на вихід подається вхідний електричний струм.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV Закріплені отвори. Круглі отвори для кронштейна розташовані на задній поверхні приладу. За допомогою кронштейна відбувається стабілізатор напруженості на вертикальну стіну.
Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН-9000 Optimum HV Вентиляційні решітки. У верхній частині металевого корпусу є отвори для вентиляції повітря, які знижують температуру всередині пристрою.

До комплекту поставки моделі входять: стабілізатор тиску Укртехнологія НСН-9000 Optimum HV, активний вентилятор, клеммінні зв'язки, керівництво користувача, гарантійний аркуш, картонні пакування.

Кур'єрська служба нашого інтернет-магазину доставить Вам товар по всьому місту Києві, доставка замовлення по всій території України здійснюється за допомогою послуг різних транспортних перевезень.

Переваги стабілізатора напруженості Укртехнологія НСН-9 000 Optimum HV Вас зрадіють і Ви 100% будете задоволені придбанням цього обладнання.


Цена на товар не окончательная! Торгуйтесь! 

Звоните!  Уступим  каждому покупателю!

Характеристики

Код товару
Optimum НСН-9000 HV
Країна виробництва
Україна
Тип
сімісторні
Кількість фаз
однофазні
Производитель
Укртехнологія
Исполнение
настенный
Рабочий диапазон входных напряжений
175-295 В
Рабочий диапазон выходных напряжений
209-231 В
Количество ступеней стабилизации
12
Температура срабатывания тепловой защиты
105 С